Daha İyi Cinsel Tatminin Yolları

Daha İyi Cinsel Tatminin Yolları

Daha İyi Cinsel Tatminin Yolları

Karşılıklı alınacak olan haz ile birlikte cinsel birleşmeye doğru gidecek olan yolculukta, eğer doğru yöntemler uygulanırsa; bir kadını tatmin etmek için en fazla 10 ya da 15 dakika yeterli gelebilir. Ön sevişme yaşanırken kadın ve erkek arasında farklılıklar ortaya çıkar. Bunun temel nedeni fiziksel farklılıklar iken, ayrıca geçmişten günümüze kadar her iki taraf için biçimlendirilmiş yaşam tarzı etkilidir. Tabii erkekler cinsellikte daha kısa sürede etkin hale gelirken, bu durum kadınlar açısından daha uzun sürmektedir.

En İyi Cinsel Tatmin Yolları

Bu alandaki uzman doktorlardan ya da internet üzerinden sayısız bilgi, cinsel tatmin konusunda öğrenilmektedir. Elbette bunların yanlış olduğunu söylemek doğru değil. Fakat daha kısa süre içerisinde daha etkin bir tatminlik yaşamak için önemli yöntemler bulunmaktadır.

Ağızdan Ağıza Olan Zevki Daha Kısa Süre İçerisinde Yaşamak

Yapılan araştırmalara göre öpüşme kortizol olarak bilinen hormonun seviyesini düşünmektedir. Bu konuda cinsel oyunları denemek ve öpüşürken aynı zamanda boyun kısmından da öpmeye başlayarak bunu gerçekleştirirken giysileri çıkarmak, hazzı kısa süre içerisinde yukarılara çıkarır. Bu şekilde hormon dengeli halde kalır ve cinsel istek azalmaz.

Baştan Çıkarmak Büyük Bir Önem Taşır
Bir kadının kıyafetlerini kendi çıkarması onun daha tahrip olmasında önemli bir rol oynar. Özellikle elbiseler çıktıktan sonra iç çamaşırlarıyla kalmasını talep etmek, kadının tenine iç çamaşırları üzerinden dokunmak onu daha fazla tahrik edebilir. Burada unutulmaması gereken kibar eller bir kadının en çok istedikleri arasında gelir.

Kasları Gevşetmenin Hassı
Sevişme yaşanırken karşılıklı olarak cinsel organları elle dokunmak tarafları orgazma götürecek en önemli etkenler arasında yer alır. Yavaş bir şekilde masaj gerçekleştirirken tarafların birbirlerine izlemesi durumunun daha ateşli bir hale gelmesine etken olabilir. Bu sayede çiftler birbirine dokunurken izlemeleri sayesinde, en fazla zevk aldıkları noktayı kısa süre içerisinde bulabilirler. Tabii burada dikkatin dağılmamasına mutlaka özen gösterilmelidir. Sürekli olarak farklı pozisyonlar denenerek, bireysel olarak zevke değil karşılıklı iletişim ile keyif almaya bakılmalıdır.

Ön Sevişmeye Büyük Önem Verilmelidir
Gerçekleştirilen bir araştırmaya bağlı ön sevişme ne kadar uzun tutulur ise, tatmin duygusu o kadar artış gösteriyor. Tabii ön sevişme ile birlikte özellikle bir kadını zevki doruklarda yaşaması için mutlaka misyoner pozisyonla birleşmeye başlanmalıdır. Bu şekildeki yakınlaşma ile birlikte cinsel organa gerçekleştirecek olan masaj, kadının daha fazla zevk almasına etken sağlayabilir. Burada unutulmaması gereken orgazm konusunda kadınların erkekler kadar kısa süre içerisinde tatmin olma durumlarının bulunmamasıdır. Bu yüzden her şey yavaştan alınmalı, estetik olmalı ve karşılıklı bir bağ kurulmalıdır. Yalnızca kendi tatmin duygularını öne çıkaran çiftlerde duygu eksikliği yaşanır. Cinsel anlamda tatminlik yaşamak mümkün olmazken, üstelik zaman içerisinde bu durum daha fazla artış göstererek büyük risk durumuna girer.

Bir önceki yazımız olan Cinsel Tercihler Sonradan Değişir Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın