Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Instagram'da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Cinsel aydınlanmaya ve cinsel tatmine giden yolculuk –tartışmasız- ömür boyu süren bir yolculuktur. Umarım bu kulağa çok karamsar gelmiyordur, gelmemeli, eğlenceli olmalı! Sertifikalı bir sağlık uzmanı ya da seks eğitmeni olmamanız, seks ve cinselliği keşfetmeye ve geliştirmeye devam etmeyeceğiniz anlamına gelmez.

Ayrıca kendi bilginizin sınırlarını zorlamak istiyorsanız, Instagram’da gerçekten harika birkaç kadın seks eğitmenini takip etmeyi düşünebilirsiniz. Sadece takip et düğmesini tıklamak değil mesele, daha fazla seks eğitimeni ve onların bilgeliklerini paylaştığı hesaplarla Instagram anasayfanızı doldurmak beklenmedik ve heyecan verici bir akış sağlayabilir.

Güvenilir ve yeni bir seks oyuncağının faydalarını ortaya koyan bir yazıya rastlayabilir, üzerine hiç düşünmediğiniz cinsellik ile ilgili bir konuda derinlemesine bir açıklamayı okuyabilir ve hatta yeni bir pozisyonla ilgili bazı ipuçları edinebilirsiniz.

Ayrıca tüm bunları, cinsel benliğinizle yeniden bağ kurmanızı ve tazelenmenizi sağlayacak hassasiyete, zekaya ve samimiyete sahip uzmanların akıllarından ve ağızlarından öğrenmiş olacaksınız.

Peki kimi takip etmelisiniz?

– Avustralya asıllı Naturel Juliet Allen, Juliet Allen ile Özgün Seks yayınına ev sahipliği yapıyor ve instagramını yayınının bir uzantısı olarak kullanıyor. Instagram’da cinsellikle ilgili aydınlanmasını, güvenli deneyleri, seksten zevk alma ve hazza ulaşmanın yollarını kendi yolculuğu üzerinden anlatıyor.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni
Ericka Hart, -ismi sizde bir çağrışım yapabilir- genç yaşta göğüs kanseriyle mücadelesinde büyük bir ilgi ve beğeni topladı. Kendi gerçeği hakkında konuşmadığı zamanlarda üstsüz selfileri seven, seks yanlısı bir cinsellik eğitmeni ve yazar olarak muhteşem bir hayat yaşıyor. Onun Instagramını gezindikten sonra kendi selfie maceralarınızda biraz daha cesur olmak için ilham alabilirsiniz (ama bu güzel, güçlendirici bir şey!).

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni
Domina Franco, konu cinsellik ve seks ile ilgili herhangi bir şeyi tartışmaya geldiğinde bunu açık ve heyecanlı bir şekilde yapar- ve bu o kadar tazeleyicidir ki. Onu Instagram’da takip edin ve profesyonel bir seks eğitmeninin heyecan verici anlayışına kendinizi bırakın.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni
Sister Nurse Joy: Tescilli bir hemşire ve bir seks eğitmeni olan trans bir bireye şu ana kadar ihtiyaç duymamış olabilirsiniz. Hadi durmayın, kendisinin Instagram’daki arsız maceralarını takip edin.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Clitorosity, “toplum odaklı çaba ile konuşmalaarı ateşlemek ve klitorisin tüm yapısını kutlamak”, yetenekli Laura Kingsley tarafından yönetiliyor. Clitorosity’nin Instagram hesabı bilgi verici olduğu kadar da renkli… Bu yüzden hemen takip edin.

Jaiya, bireylerin ve çiftlerin cinsel benliklerini tanımasına ve birbirleriyle cinsel olarak daha iyi bağ kurmasına yardımcı olan Erotik Blueprint’i yaratan bir seksolog, yazar ve film yapımcısı. Onun Instagramı, cinsel yolculuklarına yeni başlayanlar ve kendini daha iyi tanımak isteyenler için harikadır.

Luna Dietrich, vajina odaklı postlar paylaşmayı seven, cinsel yaşam koçu ve haz öğretmenidir. Saygısız ve açık fikirli cinsel gerçekler için kendisinin Instagramına bir göz atın.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Rachel Rae Halder, instagramında sekse karşı daha spiritüel, açık fikirli bir yaklaşımla yaklaşan bir cinsel yaşam koçudur. Seks sadece seks değildir onun için- anahtarı bu olsa da – aynı zamanda en iyi benliğimizi yaratmaktır.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Amber Leitz arsız ama basit tutar bu işi. Devamlı olarak kendini sevmekten, cinselliğin büyüsünden ve iyi seks oyuncaklarından bahseder instagramında.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Ashae Sundara; Cinsellik ve sekse dair daha holistik bir yaklaşım özlemi içindeyseniz, Ashae Sundara tüm doğal ihtişamıyla Instagram’da takip etmeniz gereken bir seks eğitmenidir.

Dominiqu, tescilli bir hemşire, seks eğitmeni, sertifikalı tantra eğitmeni ve belalı bir program sunucusu. Her şeyi yapıyor ve instagramda da günlük bilgelik dozlarıyla bilgiler veriyor.

– Kişisel bir favori olan Taormino, Sex Out Loud yayının sunucusu, aynı zamanda instagramını süper-gerçek ve süper-kişisel (eğlenceli olarak) bir şekilde kullanıyor.

İnsan cinselliği alanında bir doktor olan Emily Morse, hem Instagram üzerinde hem de kendi yayını olan “Emily ile Seks”de gerçekçi bir yaklaşım sergiliyor.

Instagram’da Takip Etmeniz Gereken 13 Seks Eğitmeni

Bir önceki yazımız olan Lavanta Gerçekten Daha iyi Uyumanızı Sağlar mı? başlıklı makalemizde lavanta, lavanta uyutur mu ve uyumayanlara öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

One Comment

Bir cevap yazın