Kısa Boylu Hanımlar İçin Kıyafet Önerileri

Kısa Boylu Hanımlar İçin Kıyafet Önerileri

Kısa Boylu Hanımlar İçin Kıyafet Önerileri

Moda, pek çok hanımın ilgi duyduğu alanlardan bir tanesidir. Vücut ölçülerinize uygun giyinmek; kendinizi estetik göstermek isterseniz, sizin için birçok önerimiz var. Kısa boylu hanımlardansanız ve kendiniz için kıyafet önerileri bakıyorsanız, sizler için bu konuya biraz değinelim.

 

Nasıl Kıyafetler Tercih Etmeli?

Kısa boylu hanımların tercih edebileceği birçok kıyafet bulunuyor. Özellikle kilo problemleri de bulunanların belirli detaylara dikkat ederek giyinmeleri gerektiğini söyleyebiliriz.

Kalem Etek: Kalem etek, moda yorumcuları tarafından da söylenildiği üzere kısa boylu hanımların uzak durması gereken ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle alt bedeniniz üst bedeninizden kısaysa ve kalem etek kullanıyorsanız, bacak boyunuzun çok daha kısalacağını söylemek mümkün. Bu sebepten ötürü kalem etek sizin için iyi bir tercih olmaz. Ancak volanlı etekler tercih edebilir ve bacaklarınızı olduğundan çok daha uzun gösterebilirsiniz. İnternet üzerinden de kısa boylu hanımlar için kombin önerilerine bakıp bunları tercih edebilirsiniz.

Kısa Boylu Hanımlar İçin Kıyafet Önerileri

kiyafet-onerileri, kisa-boylu-hanimlar-icin-kombin-oneri

Yüksek Bel Pantolon: Yüksek bel pantolon, pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında başı çekiyor. Boyunuz kısaysa ve bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek gibi bir gayeniz bulunuyorsa, yüksek bel pantolon kullanmanızı öneririz. Vitrinlerde birbirinden farklı desen ve renklerde onlarca çeşit kot pantolon bulunmaktadır. Siz de bunları tercih edebilirsiniz. Yüksek bel pantolonalr her türlü kıyafet ile kolay bir şekilde kombinlenebildiğinden ötürü birçok kişi bunu tercih etmektedir. Siz de yüksek bel pantolon tercih edebilir ve birbirinden güzek ürünleri kullanabilirsiniz.

 

Maxi Elbiseler: Maksi elbiseler, kısa boylu iseniz ve şıklığı yakalamak istiyorsanız kullanmnız gereken ürünler arasınd ayer alıyor. Boyunuza uygun olarak alabilecğeiniz, ya da kestirip kullanabileceğiniz bu modeller son derece dikkatleri üstüne çekmektedir. Birbirinden güzel ve onlarca farklı modeli ile hanımların son derece sevdiği bir ürün olan maksi elbiseler özellikle son yıllarda oldukça ön plana çıkmaktadır. Birçok kişinin kullandığı bu ürünü siz de gönül rahatlığı kullanabilirsiniz.

Kısa boylu hanımlar da birbirinden farklı kıyafetleri tercih edebilir ve oldukça şık bir görüntüye imza atabilir. Siz de tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Özel Vintage Stil Kombinleri Önerileri başlıklı makalemizde vintage giyim önerileri, vintage stil kombinleri ve vintage tarzında öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın