Sweet Selfie Camera nasıl kullanılır? En iyi filtresi / efekti hangisidir?

Sweet Selfie Camera nasıl kullanılır? En iyi filtresi / efekti hangisidir?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere en iyi selfie uygulamalarından bir tanesi olan Sweet Selfie Camera nasıl kullanılır? , filtre özellikleri nelerdir, nasıl indirilir, fotoğraflar nasıl kaydedilir gibi birçok sorunun cevabına en ince detaylarıyla anlatmaya çalışacağız. Öncellikle ismini bilelim ve lütfen kendi kamera, kendi selfie diye yazım hatalarına son verelim.

Sweet Selfie Camera Nedir?

Sweet Selfie uygulaması genellikle kadınların kullandığı (kullanan erkeklerin sayısı azımsanmayacak kadar az değil) güzellik filtresi, pürüzsüz selfie gibi özellikleri bulunan bir selfie uygulamasıdır.  Yaklaşık olarak 100 tane filtresi vardır ve tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Google Play Store’da ve AppStore da yayınlanmaktadır. Ufoto isimli geliştirici firması tarafından üretilmiştir. Yaklaşık 1.200.000 indirme ile en çok kullanılan selfie uygulamalarındandır.

Sweet Selfie Camera Uygulamasını Nasıl İndiririm?

Bahsettiğimiz gibi Sweet Selfie uygulaması ücretsiz bir uygulama olması nedeniyle Google Play Store’da ve AppStore’dan kolaylıkla indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Benim mobil cihazımda sorun var indiremiyorum apk yüklemem gerekiyor diyorsanız Sweet Selfie apk indir, Sweet Selfie apk gibi Google’da aramalar yaparak apk dosyasını indirebilirsiniz. Ancak bu yöntem Google ve uygulama geliştiricileri tarafından yasaklanmış ve desteklenmemektedir.

Uygulamaya ait indirme sayfası: Sweet Selfie Camera – Güzellik Filtre Kamerası

Sweet Selfie Camera  Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın arayüzü oldukça şık, sade ve kullanışlı. Ancak Sweet Selfie uygulamasını kullanamıyorum diyen kullanıcılar için fotoğraflarla anlatacağız.

Sweet Selfie Camera nasıl kullanılır? En iyi filtresi / efekti hangisidir?

Sweet Selfie Nasil Kullanilir – 1

Yukarıda kırmızı ile çevrilmiş kamera butonuna tıklayarak selfie ya da fotoğraf çekebilirsiniz.

Sweet Selfie Camera nasıl kullanılır? En iyi filtresi / efekti hangisidir?

Sweet Selfie Nasil Kullanilir-2

Yukarıda kırmızı ile çevrilmiş butona tıklayarak 100’ün üzerinde filtrelere ulaşabilirsiniz.

Sweet Selfie Camera nasıl kullanılır? En iyi filtresi / efekti hangisidir?

Sweet Selfie Nasil Kullanilir-3

Yukarıda kırmızı ile  Güzelleştirme bölümüne tıklayarak fotoğraflarınızı güzelleştirebilir ve isterseniz otomatik düzeltme yaptırabilirsiniz.

Sweet Selfie uygulamasının en iyi filtresi / efekti hangisidir?

Aslına bakarsak efekt / filtre konusu kişilerin kendi zevkleriyle ilgili bir konudur. Ancak biz uygulamayı indirdik ve bir tavsiyeye ihtiyaç duyuyoruz diyorsanız Happiness efektini öneririz. Pürüzsüz selfie çekmek için oldukça güzel bir efekt olduğunu düşünüyoruz.

Bol like’lı selfieler çekmenizi en içten duygularımızla dileriz…

Bir önceki yazımız olan İş Kadınlarının Mobbinge Maruz Kalması ve Kurtulma Yolları başlıklı makalemizde işyerinde psikolojik baskı görüyorum, mobbinge karşı nasıl davranmalı ve mobbinge karşı yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın