Yakıcı Detoks Ve Tarçınlı Detoks Suyu

Yakıcı Detoks Ve Tarçınlı Detoks Suyu

Yakıcı Detoks Ve Tarçınlı Detoks Suyu
Detoks suyu, insan bedeninde biriken toksinleri atması ayrıca bedeni temizleme ve hızlı bir şekilde yağ yakımına yardımcı olan sebze sularıdır.

Detoks suları
, çevresel zararlar, düzensiz beslenme ve aşırı yağlı yiyeceklerin tüketilmesi sonucunda insan bedeninde biriken toksinlerin hızlı bir şekilde, vücudumuzdan atılmasına yardımcı olurken, bedene zindelik ve dinçlik kazandırırlar. Detoks suları aynı zamanda yağların yakılmasına da destek olurlar.

Sizlere vereceğimiz yağ yakıcı detoks suyu tarifleri ile kısa süre içerisinde zayıflayabilirsiniz. Detoks suyunun yağ yakıcı özellikleri ile kilo kaybı sağlayabilirsiniz. Yağ yakıcı detoks suyu tarifi ve hazırlanmasını sizler için aşağıda anlattık. Hadi afiyet ve sağlık olsun!

Yakıcı Detoks Suyu
Öncelikle yağ yakıcı detoks suyunun doğru ve taze olarak hazırlanması gerekir. Yanlış ve bekletilerek içilen detoks suları bakteri üretimini çok hızla yapacakları için vücuda zarar verirler. O nedenle kısa süre içerisinde yağlarınızı vücudunuzdan atmak ve zinde bir bedene kavuşmak istiyorsanız sebzelerin hijyenine ve kullanım aşamalarına çok dikkat etmelisiniz. Ancak yağ yakıcı detoks suyunu uygularken istikrarlı olmalısınız ve düzenli olarak tüketmelisiniz. Bir gün yapıp üç gün ara verirseniz sadece bedeninizi temizlersiniz fakat yağ yakımı başlamaz. Ayrıca tarifleri bire bir uygulamalısınız. Kafanıza göre ekleme ya da eksiltme yapmamalısınız.

Adında anlaşıldığı gibi detoks kelime olarak ”Detoksifikasyon ya da detoksikasyon, toksik maddelerin insan vücudundan arındırılarak yani canlı bir organizmadan fizyolojik veya tıbbi olarak çıkarılmalarıdır.”

Tarçınlı Detoks Suyu

Özellikle göbek bölgesinde yağ toplanması olanlar ve bu oluşan yağlardan biran önce kurtulmak isteyenler için vereceğimiz göbek eriten tarçınlı detoks suyu tarifi ile bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Ancak tarifi tam, eksiksiz ve düzenli bir şekilde uygulamalısını. Kafanıza takılan konularda bir uzmandan yardım alabilir ve size uygun diyet programı ile birleştirebilirsiniz.


Tarçının yüzlerce faydası olduğunu biliyorsunuz, yağ yakıcı etkisi ise artık son yıllarda daha çok popüler bir hal aldı. Elma ve tarçın ikilisi ile yapılan detoks suları beslenme destekleri ile birleştiğinde, ortaya mükemmel sonuçlar çıkıyor. Elma içinde bulunan antioksidanlar ile bedeni güçlendirip korurken tarçın ise yağ yakıcı etkisi ile bedende kilo kaybına yol açmaktadır. Ayrıca tarçın mükemmel bir kan şekeri dengeleyicisidir. Bu etkisi sayesinde ani acıkmalar olmamaktadır.

Malzemeler;
1 adet elma istediğiniz şekilde doğrayabilirsiniz.
3 adet çubuk kabuk tarçın
Detoks suyunun Tarifi?
1 su bardağı ılık suyun içerisine doğradığınız elmaları ve çubuk tarçını koyunuz, 15-20 dk bekletiniz. Bu hazırladığınız detoks suyunu aç karnına tüketiniz. Bir saat sonra kahvaltı yapınız. Aynı şekilde öğlen ve akşam yemeklerinden bir saat önce içiniz. Diyet yapıyorsanız ve listenizde meyve varsa onu yemeyebilirsiniz. Çünkü zaten günde 3 elma yemiş olacaksınız.

Bu detoks suyunun mucizevi etkilerini görünce çok şaşıracaksınız. Çünkü bedeninizde dinçlik, yorgunluk hissi kaybı, kaliteli ve aralıksız uyku… Toksinlerin birikmesi sonucunda vücutta oluşan tüm zararlı ve denge bozucu etkileri yok edecek ve bedeninizi yeniden yapılandıracaktır. Vücutta biriken ve zarar veren ağır metallerin atılımını da fayda sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Detoks Suyu Önerileri başlıklı makalemizde Avokadolu Detoks Suyu, Detoks Suyu Önerileri ve Greyfurt ve Limonlu Detoks Suyu Tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın